Ataköy Ev tasima ve Esya barindirma islemleriAtaköy evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği misyonu kurumsal uzmanlığı haline getiren şirketimiz, Ataköy ve civarında güvenilir nakliyecilik sunmaktadır.

Ataköy yahut civarında kuruluşumuz tarafından sunulan eşya transferi faaliyet alanında, Ataköy çevresinde ikamet eden elemanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki müşterilerimize Ataköy bölge park yerimizde olan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Eskiden uygulanan usullerle taşınma dönemi artık geçerliliğini kaybetmiştir. Şu anki Zaman Diliminde elit çözümlerle evden eve nakliyat hizmetlerini içselleştiremeyen taşıma kurumları, ev taşıma konusunda talep görmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında profesyonelleşmiş şirket personelimizin her biri kendi sorumluluk sahalarında önemli derecede tecrübe sahibidir. Yaptığı vazifeyi yetenek haline indirgemiş elemanlarla çalışan teşekkülümüz adına, hizmet verdiğimiz kuruluş ve bireylerin hizmet sunumumuzdan memnuniyet duyması ciddi derecede önemlidir.

Ev Taşıma işlemlerinde öncelikle ekspertiz hizmeti uygulanmaktadır. Ekspertiz faaliyeti ücretsiz yapılır ve nakliye hizmetinin en önemli işlemlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme faaliyetlerinin kaliteli sunulması, taşıma işlemleri boyunca arıza meydana gelmesini önleyecektir. Bu sebeple, eksper hizmetlerinde vazifelendirdiğimiz kadromuz, mesleğinde uzman kişilerdir.

Ekspertiz işlemleri sayesinde olası aksaklıklar önceden engelleniyor.

Eksperlerimiz, inceleme hizmeti için evinize geldiği zaman, ilk aşamada evinizde bulunan eşyaların miktarını ölçer ve lüzumlu olan olan taşıma kamyonunu kararlaştırır. Yağış gibi dış etkenlerden eşyalarınızı muhafaza eden çelik kasalı ve kendine özgü dizayn araçlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş yay donanımıyla yüksek derecede güvencelidir. Çelik kasalı araçlarımız yüksek model ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz uzun yılların deneyimine sahip ve ehildir.
Eksper elemanlarımız, en uygun lojistik aracıyla birlikte ihtiyaç olan ambalajlama unsurları, görevlendirilecek personel ve başka mühim gereklilikleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Ekspertiz işlemi sonunda evin çevre durumu saptanır ve taşıma programı hazırlanır. İnceleme hizmeti sonrası sigortalama işlemi yapılır.

 

Paketleme ve Araca İstifAtaköy Evden Eve Taşımacılık Faaliyetleri hakkında uzman olan eleman kadromuz, taşınma konusu için son derece ehemmiyet arz eden ambalajlama faaliyetlerini profesyonel tarzla yapmaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Ataköy Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, firmamız ciddi bir statüye sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun tariflendirdiği Ataköy evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Nakliyat hizmet kapsamı perspektifinde en önemli noktadır.
Kırılabilecek veya kıymetli eşyalar adına ayrıntılı paketleme usulleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, kendine özgü patpat ambalaj naylonları tercih edilmektedir. Büyük eşyalar özenli bir biçimde paketlenir. Monte konusunda uzman kadromuz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın ziyan görmemesi gayesiyle değişik paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Asansör tertibatı, özenle kurulur. Asansör aracının duvara tam yaslanması ve yük bölümünün dengeli bir halde inip çıkması ve titrememesi gerekmektedir Asansörcümüz işinde deneyim sahibidir. Ataköy asansörlü nakliye hizmetleri neticesinde kurumumuz, Ataköy ve çevresinde bulunan evinizde eşyalarınızı kısa bir zamanda ve emniyetle aracın yakınına indirerek araca istiflemekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Ağır mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır mobilyalar ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğundan öncelikli yerleştirilir. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik aygıtlar nispeten üst kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşyaların aynı şekilde taşınılacak eve konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi hizmeti büyük kapsamda tamamlanmış olur. Yeni adreste ev eşyalarının yerleştirilmesi ve montaj aşamasının yapılması konusunda tecrübeli personelimiz vazifelendirilmektedir. İstendiğinde taşınan malzemelerin döşenmesi hizmeti için bayan personel temin edilmektedir.

Geniş Bilgi

Alakalı Siteler; Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat - Dikili evden eve taşıma - Manisa Evden Eve - İzmir Ev Taşımacılığı

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ataköy Ev tasima ve Esya barindirma islemleri”

Leave a Reply

Gravatar